DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 1 000, KČ

Ultrazvuková špachtle

  • Důkladně čistí pleť pomocí ultrazvukových vibrací
  • Zlepšuje mikrocirkulaci buněk pokožky
  • Účinně odstraňuje nečistoty pleti, tukové i odumřelé částice pokožky
  • Napomáhá léčit akné a další problémy pleti
  • Zlepšuje vstřebávání živin a kosmetiky
Položka byla vyprodána…
2.700 Kč / ks 2.231,40 Kč bez DPH
Dostupnost: Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: ULT01
Ultrazvuková špachtle
Ultrazvuková špachtle
Novinka

Detailní popis produktu

Hlavními složkami krémů pro péči o pleť jsou organické molekuly. Pokud pleť není důkladně očištěna, výrazně klesá její schopnost vstřebávat živiny. A když se živiny nemohou dostat do pleti, ani nejlepší pečující krém neposkytne požadované výsledky. „Správná péče začíná i končí mytím obličeje“. Umývání je pro pleť hodně důležité, avšak odstranit nečistoty a maz z pórů běžným mýdlem je velmi těžké. Při ucpání pórů nečistotami pleť začíná tmavnout a hrubnout.

Tento přístroj typu scrubber je určen pro péči o pleť se zaměřením na její důkladné čištění. Hloubkově masíruje kůži vysokofrekvenčními vibracemi, mobilizuje tukové zásoby a zlepšuje mikrocirkulaci, štěpí a spaluje tukové buňky, které se poté proměňují ve vylučované metabolity – to vše pro dosažení opravdu výrazného čisticího účinku. Toto zařízení používá ultrazvukové vibrace o frekvenci až 33 KHz a nanotechnologie.

Při čištění využívá speciální 25 KHz ultrazvukové sondy umožňující působení na kůži až do hloubky 3-7 mm ultrazvuk atomizuje čisticí tekutinu a ředí nečistoty a maz v pórech pro jejich následné úplné odstranění. Tato metoda čištění pleti je velice rychlá a účinná. Zařízení se hodí pro odstranění nečistot, buněk rohové vrstvy, tukových částic, stejně jako léčbu akné a dalších problémů, zlepšení vstřebávání živin pletí a její celkové ozdravení.

CE Certifikát 
ISO9001-2000
ROHS

Použití:

1. Hloubkové čištění pleti pro její zdraví a krásu

Držte aplikátor v úhlu 45 stupňů k pleti. Tento způsob použití dokáže zrychlit metabolismus pleťových buněk pro účinný boj proti známkám stárnutí a odstranění nezdravých buněk, změkčuje a vyhlazuje rohovou vrstvu.

2. Přísun živin, aktivace pleti

Ultrazvukové vibrace a aplikace tepla stimulují krevní oběh a zrychlují lymfatickou drenáž, odstraňují toxiny a stárnoucí buňky, předcházejí nadměrnému hromadění buněk rohové vrstvy. Ultrazvuk dokáže zlepšit propustnost buněk a pomáhá pleti rychleji vstřebávat vodu pro účinnější hydrataci, vstřebávání živin, zlepšení tónu pleti, její rozjasnění a odstranění skvrn. Průnik účinných složek a stimulace metabolismu. Vyhlazení a zlepšení elasticity pleti. Ultrazvuk dokáže aktivovat pleť.

3. Klepací masáž, odstranění vrásek

Se stoupajícím věkem dochází ke snížení fyziologických funkcí organismu, zpomalení buněčného metabolismu, prodloužení doby obnovení pleti, restrukturaci buněk epidermis a ochabování pleti. Toto zařízení pomáhá obnovit elasticitu pleti a odstranit vrásky.

Kategorie: Kosmetické přístroje
Hmotnost: 0.1 kg
Položka byla vyprodána…