DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 1 000, KČ

about your SLEEP, 120 tobolek

PRO ZKLIDNĚNÍ MYSLI A KVALITNÍ SPÁNEK

1.690 Kč / ks 1.396,69 Kč bez DPH
Dostupnost: Na objednávku do 7 dní (>5 ks)
Možnosti doručení
Kód: 8594213570037
about your SLEEP, 120 tobolek
wecare about your sleep 120 tobolek
Novinka

Detailní popis produktu

Unikátní receptura, která komplexně a na všech úrovních přispívá ke kvalitnímu spánku a snadnějšímu usínání. Po kvalitním spánku se do nového dne probudíte odpočatí a plní energie.  

  • Podporuje dobrý spánek a relaxaci
  • Napomáhá k bezproblémovému usínání  
  • Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání 
  • Přispívá k normální psychické činnosti.

Problémy nejen s usínáním, ale především s průběhem spánkového cyklu jsou častým tématem současné doby, zejména pak u lidí žijících ve městech. WeCare about your SLEEP je doplněk stravy s unikátním složením, které přistupuje k problematice spánku celostně a na všech úrovních. Vysoce koncentrované rostlinné výtažky, aminokyseliny a minerály přispívají ke zdravému a kvalitnímu spánku, snadnému usínání a zklidnění mysli. 

Promyšlený mix bylinek jako jsou meduňka lékařská, chmel, mučenka jedlá, levandule lékařská pomáhá ve zmírnění psychické nepohody a dosažení kvalitního spánku. Právě stres totiž často způsobuje poruchy spánku a může i za oslabenou imunitu. Další důležitou účinnou složkou je kozlík lékařský, který přispívá ke klidnému a spokojenému spánku, ale také normálnímu trávení a činnosti kardiovaskulárního systému (krevní tlak). Komplex WeCare about your SLEEP tak spolehlivě podporuje schopnost relaxace a hluboký spánek po celou noc.

Tento produkt je 100% nehormonální a obsahuje pouze klinicky ověřené ingredience bez nežádoucích účinků. Synergie toho nejlepšího, co nabízí příroda, ve spojení s inovativními laboratorními postupy vám pomůže užívat si kvalitního spánku během noci a vitality i přirozeného elánu po probuzení a v průběhu dne.

Klíčové složky

Meduňka lékařská

Naše meduňka lékařská je pečlivě sklízena a zpracovávána, aby vám přinesla čistou sílu této aromatické byliny. Pomáhá uvolňovat napětí, podporuje klidný spánek a má příznivý vliv na trávení. 

Kozlík lékařský

Bylina nejčastěji vyhledávaná právě pro pro své uklidňující a relaxační vlastnosti. Doporučuje se užívat při pocitu neklidu a nervozity. Napomáhá s rychlým usínáním a hlubokým spánkem po celou noc. Uvolňující účinek kozlíku přispívá také k normálnímu trávení.
 

Chmel otáčivý

Tento antioxidant je vyhledávaný pro své uklidňující vlastnosti, schopnost pomoci navodit kvalitní spánek a udržet normální činnost nervové soustavy, ale i správnou hladinu cholesterolu v krvi. Přispívá také ke zdravému trávení.

Extrakt ze Zeleného Čaje 

Pochází z listů Camellia sinensis, a je známý pro své bohatství antioxidantů a pozitivní účinky na celkové zdraví. Má příznivý vliv na duševní stav a výkon koncentrace, pružnost cév a normální hladinu cholesterolu v krvi.

 

Doporučené denní dávkování: 2 tablety. Užívejte cca hodinu před spaním, dostatečně zapijte vodou.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě jakýchkoli obtíží po užití přípravku přerušte jeho užívání nebo se poraďte se svým lékařem. Neužívejte nalačno. Výrobek může obsahovat stopy mléka, obilovin obsahující lepek a vajec.

Složení: Zelený čaj, extrakt (40% L-Theanin) 400mg, mikrokrystalická celulóza plnidlo, Šišák bajkalský, extract 10:1 150 mg, Kozlík lékařský, extract 10:1 150 mg, Chmel otáčivý, extract 10:1 125 mg, Mučenka jedlá, extract 10:1 125 mg, Hořčík (citrát hořečnatý) 100 mg, GABA (gama-amino máselná kyselina) 10"1 50, L-tryptofan 100, Meduňka lékařská extract 10:1 75, Levandule lékařská extract 10:1 50, Hydroxypropyl methylcellulose plnidlo, Stearan hořečnaty protispékavá látka, Niacin (nikotinamid, vitamin B3) 8 mg, Vitamin B1 (Thiamin) – 78,70%, Vitamin B6 (Pyridoxin) – 82,27%, Vitamin B12 (Kyanokobalamin)

Kategorie: VÝŽIVOVÉ DOPLŇKY
Hmotnost: 0.12 kg