DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 1 000, KČ

about your MENOPAUSE, 120 tobolek

PRO CELKOVÉ ZLEPŠENÍ KOMFORTU V OBDOBÍ MENOPAUZY

1.590 Kč / ks 1.314,05 Kč bez DPH
Dostupnost: Na objednávku do 7 dní (>5 ks)
Možnosti doručení
Kód: 8594213570020
about your MENOPAUSE, 120 tobolek
wecare about your menopause 120 tobolek
Novinka

Detailní popis produktu

Komplex nejúčinnějších přírodních ingrediencí pro zmírnění nepříjemných projevů menopauzy a pro celkové zlepšení komfortu v tomto náročném období.

  • Přispívá k menopauzálnímu komfortu
  • Příznivě působí na duševní zdraví a proti stresu
  • Přispívá k normálnímu stavu pokožky
  • Nezpůsobuje váhový přírůstek  
  • Regulace hormonální aktivity.

Život znamená nepřetržitý vývoj a nové životní etapy s sebou zákonitě nesou i nové fyzické a emocionální výzvy. Zcela specifické, nepříjemné a nevítané projevy pak ženám středního věku přináší náročné období menopauzy. 

WeCare about your MENOPAUSE je doplněk stravy s pečlivě komponovanou recepturou, jež se hodí proti negativním projevům menopauzy a celkovému zlepšení osobního komfortu. Synergické složení aktivních látek napomáhá ke zmírnění nepříjemných projevů klimakteria, jakými jsou pocení, poruchy spánku či emocionální výkyvy. Všechny aktivní ingredience jsou čistě přírodní a byly vybrány s přihlédnutím na jejich maximální účinnost, koncentraci a původ.

Základní účinné látky jsou drmek obecnýploštičník hroznatý a kořen lékořice, které přispívají k menopauzálnímu komfortu. Pupalka dvouletá kromě toho podporuje správnou činnost kardiovaskulárního systému (hladinu cholesterolu v krvi) a podporuje přirozenou obranyschopnost. Třezalka tečkovaná pečuje o duševní zdraví, pozitivní náladu a spánek . Kořen rebarbory bohatý na vitamin C, vápník, železo, vlákninu a antioxidanty přispívá k normální funkci imunitního systému a příznivě působí na pokožku, vlasy a nehty.  

We Care about your MENOPAUSE je vysoce kvalitní doplněk stravy vyvinutý předními lékaři a farmaceuty. Je 100% nehormonální a nezpůsobuje váhový přírůstek . Synergie nejúčinnějších látek, které nabízí příroda, ve spojení s inovativními laboratorními postupy vám umožní cítit se znovu komfortně a naplno si užívat všeho, co vám dělá radost. 

Klíčové složky

Drmek obecný 

Lidově se mu také říká mnišský pepř. Je to bylina jako stvořená pro ženské problémy. Přináší úlevu a přispívá ke zlepšení menstruačního komfortu. Podporuje také kognitivní funkce a normální činnost kloubů.

Pupalka dvouletá

Tato bylinka má hned několik příznivých účinků. Přispívá ke správnému fungování metabolických funkcí, celkově zvyšuje (před)menstruační komfort, udržuje normální činnost kardiovaskulárního systému a hladinu cholesterolu v krvi. Také podporuje přirozenou obranyschopnost a imunitní systém a navíc přispívá k normálnímu stavu pokožky.  

Třezalka tečkovaná 

Třezalka je známá pro svoje zklidňující a osvěžující účinky. Příznivě ovlivňuje duševní zdraví a emoční rovnováhu, přináší pozitivní náladu. Podporuje i zdravý spánek a také přispívá k normálnímu fungování trávení i činnosti jater. 

Ploštičník hroznatý

Známý též jako vitex nebo křídlatka hroznatá. Je známý svým schopností ovlivňovat hormonální rovnováhu, zejména u žen. Je často využíván k podpoře hormonálních změn spojených s menstruačním cyklem a menopauzou. Přispívá také k normální činnosti lymfatického systému a normálnímu stavu kostí a kloubů.

Dávkování: 4 tobolky. Užívejte mezi jídly buď naráz nebo 2xdenně 2 tobolky, dostatečně zapijte vodou.

Složení: Vápník (pidolát vápenatý) – 12,85% Ca, Pupalka dvouletá extract 10:1 268 mg, Hořčík (pidolát hořečnatý) – 8,5% Mg, Brokolice extract 10:1 200 mg, Mikrokrystalická celulóza plnidlo, Oligosacharidy 100 mg, Drmek obecný extrakt 10:1 80 mg, Třezalka tečkovaná, extrakt 10:1 60 mg, Stearan hořečnatý protispékavá látka, Lékořice kořen extrakt 5:1 33 mg, Červený jetel, extract – 40% isoflavonů 26,7 mg, Ploštičník hroznatý extrakt 4:1 6,7 mg, Rebarbora extrakt 10:1 2,7 mg, Vitamin K2 (menachinon) – 1%, Želatina obal tobolky

Kategorie: VÝŽIVOVÉ DOPLŇKY
Hmotnost: 0.12 kg