DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 1 000, KČ

about your LIBIDO, 120 tobolek

PODPORA SEXUÁLNÍ TOUHY A AKTIVITY PRO ŽENY

1.590 Kč / ks 1.314,05 Kč bez DPH
Dostupnost: Na objednávku do 7 dní (>5 ks)
Možnosti doručení
Kód: 8594213570044
about your LIBIDO, 120 tobolek
wecare about your libido 120 tobolek
Novinka

Detailní popis produktu

Speciálně vyvinutý komplex aktivních látek přináší ženám nový zdroj životní energie, která dodá pozitivní impuls vašemu sexuálnímu životu. 

  • Podněcuje sexuální touhu a aktivitu
  • Silné přírodní afrodiziakum
  • Podporuje dobrou psychickou kondici
  • Stimuluje zdravý reprodukční systém.

Náročný zrychlený svět nás nutí zvládat toho tolik, že často nezbývá energie na to nejpřirozenější, co nám dala příroda – láskyplné a vášnivé prožívání intimních momentů. Důmyslná, pečlivě sestavená receptura obsahuje maximální množství rostlinných výtažků, jež vám pomohou znovu pocítit vaše smyslné já. Zároveň povzbudí vaše duševní a fyzické zdraví, což pomůže zkvalitnit sexuální život.  

WeCare about your LIBIDO je vysoce kvalitní doplněk stravy obsahující výtažky z pískavice řeckého senamacy peruánskéženšenu či bioperinu. Hlavní aktivní látkou je výtažek z rostliny damiana, který přinese vašemu tělu hned několik benefitů. Tento malý aromatický keř rostoucí v různých částech Severní a Střední Ameriky navrací pocit uvolnění a povzbuzuje sexuální aktivitu. Ženšen podporuje kromě chuti do života také sexuální zdraví a fyzický výkon, zatímco maka posiluje sexuální energii a je zdrojem vitality i životní energie.

Nenechte si vzít nejkrásnější intimní chvíle, které spolu můžete zažívat a jež současně posilují váš vztah. Díky posílení vitality se znovu budete těšit z intenzivních intimních zážitků, znovu získáte sebevědomí i chuť prožívat vzácné partnerské momenty. 

Tým vědců se nechal inspirovat nejnovějšími klinickými výzkumy i po staletí ověřenými účinky přírodních afrodiziak a adaptogenů. Vyzkoušejte mix toho nejlepšího, co nabízí příroda, ve spojení s inovativními laboratorními postupy a začněte si znovu naplno užívat vše, co milujete.

Klíčové složky

Damiána

Damiána je nenápadný severoamerický keř s mocnými účinky. Jeho listy působí jako silné afrodiziakum. Tato rostlina se žlutými květy se tradičně využívá k podpoře libida, pomáhá povzbudit sexuální aktivitu, probudit touhu a vášeň. Mezi pozitivní účinky patří i příjemné uvolnění a zklidnění mysli. 

Ženšen

Extrakt z kořene ženšenu pomáhá probudit v lidském těle i ta nejospalejší nervová zakončení. Jedná se o pomalu rostoucí trvalku nenápadného květu, jejíž kořen oplývá až neuvěřitelnými schopnostmi. V Asii se používá k povzbuzení potence už téměř 5000 let. Tento oblíbený antioxidant se používá také v boji proti únavě, pro lepší fyzický i duševní výkon a na podporu sexuálního zdraví. 

Maca peruánska

Maca peruánská má mnohaletou tradici už od dob Inků, kteří ji používali na posílení před bitvou, zvýšení sexuální energie nebo pro zbystření mysli. Věřili také, že právě maka je zdrojem mládí a vitality. Díky afrodiziakálním účinkům se jí dokonce přezdívá „peruánská viagra“. Prokázán byl dokonce i její pozitivní vliv na plodnost. Sklízí se kořen, který je následně zpracováván metodou zvanou gelatinizace, díky níž je garantována maximální účinnost rostliny.

Dávkování: 2 tobolky ráno a 2 večer, dostatečně zapijte vodou.

Složení: Mikrokrystalická celulóza plnidlo, Pískavice řecké seno extract 10:1 300 mg, Maka peruánská extrakt z kořene 10:1 130 mg, Serenoa repens (Saw palmetto) mletý plod (45% mastných kyselin) 100 mg, Pastala rozkladitá (damiana) extract 10:1 100 mg, Tribulus terrestris extrakt z natě (60% saponinů) 60 mg, Stearan hořečnatý protispékavá látka, L-Arginin.HCl – 82,69% 20 mg, Všehoj pravý (ženšen) extract 10:1 20 mg, Pepř černý extrakt z plodu (Bioperine) – 95% piperinu 1 mg, Želatina

Kategorie: VÝŽIVOVÉ DOPLŇKY
Hmotnost: 0.12 kg