DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 1 000, KČ

about your FOCUS, 120 tobolek

PRO BYSTRÝ MOZEK A LEPŠÍ SOUSTŘEDĚNÍ

1.690 Kč / ks 1.396,69 Kč bez DPH
Dostupnost: Na objednávku do 7 dní (>5 ks)
Možnosti doručení
Kód: 8594213570112
about your FOCUS, 120 tobolek
wecare about your focus 120 tobolek
Novinka

Detailní popis produktu

Inovativní receptura je navržena tak, aby podporovala vaši paměť, mentální koncentraci, a tím napomáhá dosáhnout optimální kognitivní výkonnosti.

  • Má příznivé účinky na kognitivní funkce mozku
  • Pomáhá vylepšit soustředění i rozpoznávání
  • Podporuje správnou funkci paměti
  • Je vhodný při úzkostech
  • Podílí se na rozpouštění "mozkové mlhy" 
  • Má pozitivní vliv na mentální aktivitu.

Tato unikátní receptura vznikla ve spolupráci s předními odborníky a vychází z nejnovějších vědeckých poznatků. Naším cílem bylo vytvořit komplexní řešení pro moderního člověka, který se chce cítit svěže a soustředěně, ať už při práci, studiu nebo při řešení každodenních problémů.

Dnešní uspěchaná doba je plná stresu a rušivých elementů, Nabízíme vám řešení, které napomáhá vylepšit koncetrací i soustředění. Tento revoluční doplněk stravy je vytvořen s jediným cílem - maximalizovat mentální výkonnost a podpořit váš vlastní potenciál. We Care about your FOCUS účinkuje proti takzvané "mentální mlze"a má příznivý vliv na paměť i mentální koncentraci. Vaše mysl bude ostřejší, schopná rychlejšího rozpoznávání a zapamatování si detailů. Navíc má příznivý vliv na výkyvy nálad. Kromě zlepšení kognitivních funkcí jistě oceníte i lepší duševní pohodu a stabilitu.

Tento doplněk stravy je vyvinut s použitím exkluzivních látek, jako je patentovaná látka Cognizin, dále pak antioxidant Bacopa monnieri, který podporuje koncentraci a paměť. Extrakt z ženšenu pravého příznivě působí na bdělost, vitalitu, sexualitu i fyzický výkon člověka. Adaptogen Ashwagandha KSM-66 přispívá k normální funkci paměti a soustředění. Hořčík podporuje normální činnost nervovové soustavy a pozitivně působí při snížení únavy a vyčerpání. Používáme také osvědčené přírodní suroviny, jež se po staletí užívají pro zlepšení paměti, ostražitosti a mentální vitality. Kromě zmíněného ženšenu mezi ně patří také zelený čajrozchodnice růžová a gingko biloba. Dohromady pak spolu harmonicky působí na lidský mozek a celý organismus.

Všechny ingredience jsou pečlivě vybrány a kombinovány tak, aby poskytovaly optimální podporu pro mozek a jeho fungování. Výsledkem je prémiový produkt, který nabízí komplexní řešení pro ty, kteří hledají způsob, jak podpořit svoji mentální výkonnost i soustředění a dosáhnout tak lepších výsledků v osobním i profesionálním životě. 

Klíčové složky

BacowizeTM

Patentovaná látka získávaná z rostliny bacopa. Tento vysoce účinný extrakt je významným mozkovým tonikem a skvělým pomocníkem při problémech s úzkostí, příznivě ovlivňuje učení a schopnost vybavovat si a vyhodnocovat informace. Díky svým vysoce adaptogenním a antioxidačním vlastnostem pracuje na celkové harmonii organismu a svými účinky "probouzí" mozkové funkce.  

Ashwagandha KSM-66®

Certifikovaný extrakt byliny se hojně využívá v ájurvédské medicíně. Cíleně napomáhá podporovat fyzickou kondici, zajišťuje lepší imunitu, má pozitivní vliv na úzkostné stavy a kognitivní činnosti mozku, paměť i soustředění.  

Hořčík

Tento minerální prvek je zapojen do více než 300 činností našeho metabolismu. Přispívá ke snížení míry únavy i vyčerpání, k lepšímu fungování nervové soustavy i činnosti mozku. 

Bacopa monnieri 

Antioxidant známý také jako Brahmi, je bylina, která se tradičně používá v tradiční indické medicíně Ayurveda kvůli svým potenciálním pozitivním účinkům na kognitivní funkce včetně paměti a učení. Podporuje také duševní zdraví a přispívá k normální funkci žlučníku. 

Extrakt z ženšenu pravého

Známý také jako Panax ginseng je oblíbeným doplňkem stravy, který se traduje jako sntioxidant s potenciálními benefity pro celkové zdraví a kognitivní funkce jako paměť, koncentrace a mentální výkon. Pomáhá zvýšit také fyzický výkon a odolnost vůči únavě. Přispívá také k přirozené obranyschopnosti. 

Doporučené denní dávkování:  2x denně 2 tobolkydostatečně zapijte vodou.

Upozornění: Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Může snižovat srážlivost krve. Chraňte před teplem, mrazem a vlhkostí. Po otevření skladujte na suchém místě do 25 °C, pečlivě uzavřené a spotřebujte do 4 měsíců. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným užíváním nebo skladováním.

Složení: Aquamin (hydroxid hořečnatý, kukuřičný škrob), KSM-66 Ashwagandha® – extrakt Withania somnifera (5 % withanolidů), extrakt houby Hericium erinaceus 10:1, Cognizin®Citicoline - citikolin, Bacowize B20H – extrakt Bacopa monnieri (20 % bakosidů), extrakt z houby Cordyceps sinensis 10:1, extrakt z ženšenu pravého 10:1, extrakt ze zeleného čaje (40 % L-theaninu), vitamínový premix (kyselina L-askorbová, DL-α-tokoferylacetát, nikotinamid, D-pantotenát vápenatý, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, thiamin mononitrát, kyselina pteroylmonoglutamová, D-biotin, kyanokobalamin), extrakt Rhodiola rosea 10:1, želatinová tobolka, Inavea (směs vlákniny akáciové gumy a prášku z dužniny plodů baobabu), extrakt Ginkgo biloba (24 % flavonů a 6 % laktonů).
Cognizin® je registrovaná ochranná známka společnosti Kyowa Hakko Bio Co., Ltd.
Bacowize je registrovaná ochranná známka společnosti Vita Actives.

Kategorie: VÝŽIVOVÉ DOPLŇKY
Hmotnost: 0.12 kg